Welten.pl - Wersja Polska Welten.pl - Wersja Angielska Welten.pl - Wersja NE
Welten - Home

O NasDorota Welten posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz tytuł biegłego rewidenta.

Ma wieloletnią praktykę zawodową w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych dla spółek

z kapitałem polskim oraz zagranicznym.
Marcel Welten posiada wykształcenie wyższe oraz dyplom MBA i ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży, oraz w kontaktach z firmami w Polsce i w Holandii. 

Nasza Firma:

Welten Biuro Rachunkowo-Księgowe powstało w 2005 roku i zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę księgową w języku polskim, angielskim oraz holenderskim. Biuro świadczy usługi na podstawie certyfikatu księgowego nr. 7498/2004 przyznanego przez Ministra Finansów oraz posiada ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową dla wszystkich branż, sprawdzamy księgi.oraz przeprowadzamy konsultacje w zakresie księgowości.  Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm z kapitałem zagranicznym.  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasze biuro dostosowuje pakiet usług indywidualnie w zależności od potrzeb i rozmiaru Państwa firmy. Biorąc pod uwagę stale zmieniające się przepisy staramy się cały czas podnosić swoje kwalifikacje, brać udział w szkoleniach i seminariach dotyczących problematyki księgowej.

Wachlarz usług biura obejmuje również pomoc w zakładaniu i rejestrowaniu firm, przygotowywanie projektów z zakresu finansów i administracji itp..